Hukuk Bürosu web siteleri hakkında

Merhaba arkadaşlar üniversitenin ilgili bölümlerinde okuyan bir arkadaşımız hukuk büromuz için bir web sitesi yaptı ve mersin avukat adlı resmi internet sitemizi ve hukuksal olarak ve tasarımsal olarak incelemenizi rica ediyorum. Bu konuda fikirleriniz bizim için çok önemli olacaktır.

hukuk büromuzun web sitesi şu şekildedir. https://kurancinbashukuk.com

Hakkında cinbas

8 yorumlar

 1. Merhabalar Avukatım. Sitenizin dizaynı güzel ama seo açısından daha detaylı incelemek gerekiyor. Ben akşam bir bakayım.

 2. Çok teşekkürler Hakimim

 3. Faaliyet alanları ve hakkımızda kısmı yetersiz. Oraya makale şeklinde ve çok sözcük içeren anlatım yapılması lazım. Makale sayısı ve makale içerikleri yetersiz. Anahtar kelime hedeflemesi yapılmamış.
  Url yapısı yetersiz, uzun keywordlerden oluşuyor. Örneğin:
  https://www.kurancinbashukuk.com/avukatlarimiza-online-soru-sorabilirsiniz-avukata-sor-online-avukat/is-davasi-ve-is-hayati-hakkinda-guzel-bir-makale/
  veya
  https://www.kurancinbashukuk.com/makaleler/iscilerin-haklari-hakkinda-bilgilendirme-yazisi/
  yerine
  https://www.kurancinbashukuk.com/makaleler/isci-haklari yapılabilir.
  Gmetrix değerleri yetersiz:
  Performans Puanları
  PageSpeed ​​Puanı
  (% 72)
  YSlow Puanı
  (% 66)
  Google page speed değerleri yetersiz:
  Mobil %38
  Masaüstü %87

  Bu kısımlar cdn ve cache eklentisi kurularak düzeltilebilir. Resim optimizasyonu yapılabilir. Genelde cache eklentilerinde bulunan bir özelliktir. Makale kısımları içinde url iyileştirmesi yapılması lazım. Ayrıca key word hedeflemesi yapılıp makale içerikleri zenginleştirilmeli. Bunun içinde yoast seo eklentisini tavsiye ederim. Dizayn genel olarak iyi. Ama diğer özellikler için biraz çalışmak lazım.

 4. Bu sitede cdn + cache eklentisi bulunmakta:
  Performans Puanları
  PageSpeed ​​Puanı
  (% 95)
  YSlow Puanı
  (% 88)
  Google
  mobil %81
  masaüstü %100
  Makale yapısında bu sitede de düzenlemelere ihtiyaç var ancak şimdi başka işlerim var. Bir çok kelimede ilk sıralarda olmamıza rağmen yakında yeni bir seo çalışması yapacağım.

 5. sayın hakimim size özel bir mesaj attım dijital işlerimiz ile ilgilenen emre arkadaşımız sizinle tanışmak istiyor özel mesajda da belirtmiş kendisi web sitemiz konusunda desteklerinizi bekliyoruz ve emre arkadaşımız ilede tanışmanızı gerçekten istiyoruz. emreyilmas@gmail.com mail adresidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.