15 Temmuz Milli Birlik ve Beraberlik Günümüz Kutlu Olsun
15 Temmuz Milli Birlik ve Beraberlik Günümüz Kutlu Olsun

15 Temmuz Milli Birlik ve Beraberlik Günümüz Kutlu Olsun

15 Temmuz Milli Birlik ve Beraberlik Günümüz Kutlu Olsun

        15 Temmuz Milli Birlik ve Beraberlik Günümüz Kutlu Olsun. 15 Temmuz; 2016’da gerçekleşen, 249 şehit ve yüzlerce yaralı verdiğimiz ve milletimiz tarafından başarıyla püskürtülen menfur darbe girişiminde milletimizin gösterdiği kahramanlığın adıdır. 15 Temmuz Destanı çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Her şehirde düzenlenecek olan etkinliklere milyonlarca katılım olması bekleniyor. Bizde Hukuk.Net yönetimi olarak şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sabır diliyoruz. Zira bilindiği üzere Son 60 yılda ordu tandanslı 4 darbe, 3 muhtıra ve bir çok darbe teşebbüsü gerçekleştirildi. Ama hiç birisi 15 Temmuzda olduğu kadar acımasızca gerçekleştirilmedi. Ama hiç birisinde de 15 Temmuzda durduğumuz kadar dik durmadık. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sabırlar dileriz. Çünkü onlar sayesinde çocuklarımıza daha iyi bir gelecek bırakmakla birlikte Millet iradesinin yenilmez olduğunu dünyaya göstermiş olduk. Yine onlar sayesinde Türkiye her zamankinden daha güçlü ve daha istikrarlı bir hale geldi. Şunu da unutmamak gerekir ki. Darbeye karşı ordunun içinden de çok büyük bir direniş oldu ve çok şehit verildi. Allah onlardan da razı olsun. Her daim yanlarında olsun.

15 Temmuz Milli Birlik ve Beraberlik Günümüz Kutlu Olsun, darbelerle nasıl başa çıkabiliriz?

       Unutmamak gerekir ki darbeler ülkemizin acımasız bir gerçeği ama kaderimiz değil. Türk Milleti olarak hem içeriden hem dışarıdan çok düşmanımız bulunmakta. Bunun için demokrasi adına canla başla mücadele etmeli ekonomik olarak çok güçlü olmalıyız. Çünkü kimse bize yardım etmez. Darbe başarısız olduğu zaman yurt dışında ki Ülkeler darbecileri kınar, başarılı olduğu zaman da eski yönetimi kınar. Bu nedenle millet olarak her daim tetikte olmalı, birliğimizi, beraberliğimizi bozmamalıyız.

15 Temmuz Milli Birlik ve Beraberlik Günümüz Kutlu Olsun

Hakkında Mustafa POLAT

Öz geçmiş; Erzurum'da doğdum. İlkokulu Erzurum Şeker İlkokulu'nda, Ortaokulu Erzurum Sabancı Ortaokulu'nda, Liseyi ise Erzurum Merkez İmam Hatip Lisesi'nde Üniversite'yi ise uygulanan katsayı zulmü nedeniyle Kıbrıs'ın Doğu Akdeniz Üniversitesi'nde tamamladım. Üniversite eğitiminden sonra Erzurum Barosu'na kayıtlı olarak avukatlık yaptım. Kastamonu Üniversitesi Siyaset ve Kamu Yönetimi Bölümünde yüksek lisans eğitimimi ''Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması'' teziyle başarıyla bitirmiş bulunmaktayım. Ayrıca Ceza hukuku alanında yazılmış 100'e yakın makalem bulunmaktadır. Evliyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.