Aydın Başar; bir hakimin başarı hikayesi
Aydın Başar; bir hakimin başarı hikayesi

Aydın Başar; bir hakimin başarı hikayesi

Aydın Başar; bir hakimin başarı hikayesi

Aydın Başar; bir hakimin başarı hikayesi;
       Mesleğe 1994 yılında Artvin İli, Borçka İlçesinde başlayan ve şuan halen Zonguldak İlinde görev yapan Hakim Başar; binlerce hukukçunun üyesi olup bilgi alış verişinde bulunduğu ”adalet.org” isimli İnternet sitesinin sahibi ve aynı zamanda bir çok Hakim ve Savcının kullandığı ”Mevzuat Programı” ( içerisinde bir çok mevzuat bulunmaktadır ), ”İnfaz Dost” (infaz hesaplama) , ”Adalet Dost” ( internet sitesi programı ) ve ”Ceza Dost” ( ceza hesaplama programı ) programlarının yazarı olarak Türk yargı sistemine büyük katkılar sunmuştur. Çok ileri derecede yazılım bilgisine sahip olan ceza Hakimi Aydın Başar şuan halen ceza hukuku alanında kendi kendine ceza hesaplaması yapabilen ”yapay zeka” türünde bir yazılım üzerinde çalışmaktadır.
       Yazdığı programlar tamamen ücretsiz olan ve yargı dünyasına büyük katkılar sağlayan Başarın çalışmalarını yakından takip ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Hakkında Mustafa POLAT

Öz geçmiş; Erzurum'da doğdum. İlkokulu Erzurum Şeker İlkokulu'nda, Ortaokulu Erzurum Sabancı Ortaokulu'nda, Liseyi ise Erzurum Merkez İmam Hatip Lisesi'nde Üniversite'yi ise uygulanan katsayı zulmü nedeniyle Kıbrıs'ın Doğu Akdeniz Üniversitesi'nde tamamladım. Üniversite eğitiminden sonra Erzurum Barosu'na kayıtlı olarak avukatlık yaptım. Kastamonu Üniversitesi Siyaset ve Kamu Yönetimi Bölümünde yüksek lisans eğitimimi ''Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması'' teziyle başarıyla bitirmiş bulunmaktayım. Ayrıca Ceza hukuku alanında yazılmış 100'e yakın makalem bulunmaktadır. Evliyim. Biyografi: www.mustafapolat.com.tr

Göz at

Adalet Meslek Yüksekokulu ve diğer Yüksekokulların 2018 yılı taban puanları

Adalet Meslek Yüksekokulu ve diğer Yüksekokulların 2018 yılı taban puanları

Adalet Meslek Yüksekokulu ve diğer Yüksekokulların 2018 yılı taban puanları Adalet Meslek Yüksekokulu ve diğer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.