Hakan Atilla Kararı ne anlama geliyor?
Hakan Atilla Kararı ne anlama geliyor?

Hakan Atilla Kararı ne anlama geliyor?

Hakan Atilla Kararı ne anlama geliyor?

       Hakan Atilla kararı bize şunu gösterdi ki ne kadar namuslu ve şerefli bir insanmış ki Amerika gibi bir terör devletinden ceza almış. Suçu neymiş? İran ambargosunu delmek. Buda suç mu? Peki siz Abd olarak kaç Müslüman Devletin demokrasisini delip, milletini köle yaptınız?Kızlarına tecavüz edip, çocuklarını yetim bıraktınız? Demokrasi götüreceğim ayağına yer altı zenginliklerini sömürüp, insanlarını aç bıraktınız? Hala kalkıp pkkya pydye silah verip, terörü destekliyorsunuz. Buda yetmezmiş gibi fetö’yü iade etmiyorsunuz. Sizin gibi terörist bir Devletin adaletli bir karar vermesi nasıl mümkün olabilirdi ki zaten?

Hakan Atilla Kararı hukuksuzdur;

       Dahada vahimi kararınız değil, sizi bizim içimizdenmiş gibi görünüp destekleyenler. Onlara hayret ediyorum. Bir insan nasıl olur da bu şartlarda Amerikancı olur. Gerçi Kurtuluş Savaşında bile Amerikan mandacılığını, İngiliz mandacılığını savunanlar olmuştu. Şimdide olacak. İşte buda bizim geçmişten günümüze ne kadar güçlendiğimizin açık bir kanıtı. O zamanlarda nasıl ki başlıya baş eğdirdik, güçlüye diz çöktürdük, bu zamanlarda da farklı bir şey olmayacak. Amerika orta doğu bataklığında öyle bir tokat yiyecek ki kuyruğunu kısıp, kendi inine dönmek zorunda kalacak. Ben o zaman mandacıları göreceğim, Türkiye’yimi tutacaklar, Amerikayı mı? Tarih asla unutmaz.

Hakan Atilla kararı Türkiye’yi olumsuz etkiler mi?

       Çok şükür ki Türkiye eski Türkiye değil. Biz artık çok güçlü bir Devletiz. O kadar çok düşmanımız var ki hala dim dik, sapa sağlam ayaktayız. Artık düşmandan korkan bir Türkiye yok, düşmanına korku salan bir Türkiye var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.