Ana Sayfa » Site kullanım rehberi
Site kullanım rehberi
Site kullanım rehberi

Site kullanım rehberi

Site kullanım rehberi

Site kullanım rehberi; sitemize üye olmadan hukuki soru sorabilir (açılan sayfada alt kısımdan sorunuzu yazarak), ücretsiz ilan verebilir, makale veya haber gönderebilir, yazılmış olan makale, yazı ve haberlere yorum yapabilir, sözlüğe kelime ekleyebilir, haber ve yazılmış olan makaleleri okuyabilirsiniz.

Sitemizde yayımlanan yazılar DMCA (Dijital Binyıl Telif Hakkı Servisleri Ltd. Şti.) tarafından telif hakkı kapsamında yayımlayan kişi adına korunmaktadır. Bunun anlamı sitemizdeki hiçbir materyal, sesli veya görüntülü yazı veya paylaşım başka herhangi bir platformda paylaşılamaz, kopyalanamaz, kısmen veya tamamen değiştirilerek dahi olsa yayımlanamaz. Ancak makaleler bölümündeki yazılar kaynak url gösterilmek şartıyla kullanılabilir. Aksi şekilde davrananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Sonuç olarak sitemizde gönül rahatlığıyla istediğiniz yazıyı paylaşabilirsiniz.

Yazmış olduğunuz yazılar yönetici onayından sonra sitede yayımlanacaktır. Ücretsiz mail hesabı ve ücretsiz sanal bellek hesabı açabilmek için siteye üye olmanız gerekmektedir. Siteye üye olmak için tıklayınız. Ayrıca üye olduktan sonra üyelikle ilgili bilgilerinizi buradan güncelleyebilirsiniz.

Siteye üye olup en az üç mesajı yayımlanan her üye ”Yazarlar” sayfasında yayımlanır. Ana sayfada ki yazarlar bölümünde ise en çok mesajı yayımlanan 6 üye görüntülenmektedir.

Ayrıca ”Peepso” eklentisi sayesinde sitemiz sosyal medya platformu olarak da kullanılabilmektedir. Sitemizi bu amaçla kullanabilmek için ise yine site üyesi olmanız gerekmektedir.

Kafanıza takılan soruları, üyelik veya site ile ilgili her türlü sorun, görüş ve öneri için dilerseniz ”Forumlar” bölümündeki ”Site Yöneticileriyle İletişim” platformunu kullanabilir, dilerseniz ”Haberler” kullanıcısına özel mesaj atabilir, dilerseniz de [email protected] mail adresine mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca bu sayfanın altındaki yorum bölümününü de kullanabilirsiniz.

 

Content Protection by DMCA.com