Nazlı ılıcak Ahmet Altan ve Mehmet Altana müebbet
Nazlı ılıcak Ahmet Altan ve Mehmet Altana müebbet

Nazlı ılıcak Ahmet Altan ve Mehmet Altana müebbet

Nazlı ılıcak Ahmet Altan ve Mehmet Altana müebbet

       Nazlı ılıcak Ahmet Altan ve Mehmet Altana müebbet hapis cezası verildi.

       Fetullahçı Terör Örgütü Fetö’nün 15 Temmuz 2016’da gerçekleştirmiş olduğu ve yüzlerce şehit, gazi verdiğimiz cani darbe girişimini önceden bildikleri iddiasıyla Fetö’nün  medya yapılanmasına yönelik olarak yapılan yargılamada gazeteciler Mehmet Altan, Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak’ın da aralarında bulunduğu 6 sanığa ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verildi.

       Silivri’de yapılan duruşmada, İstanbul 26. Ağır Ceza Mahkemesi sanıkların ve müdafilerinin son sözlerini dinleyerek davaya ilişkin kararını açıkladı.

Sanıklar Hakkında Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis Cezası Kararı Verildi.

       İstanbul 26. Ağır Ceza Mahkemesi, yaptığı yargılamada sanıklar Mehmet Altan, Ahmet Altan, Nazlı Ilıcak, Fevzi Yazıcı, Şükrü Tuğrul Özşengül, ve Yakup Şimşek’in dosyadaki somut bilgi, belge ve tanık anlatımlarını değerlendirerek iddianamede üzerlerine atılı “Anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs” suçunu işledikleri gerekçesiyle ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasıyla cezalandırılmalarına karar verdi.

Kişisel Yorum: Su akar adalet yerini bulur. Bugün Afrin’de yaşanan olayları görünce Fetö’nün Mit Tırlarına yönelik olarak gerçekleştirdiği ve Uluslararası kamuoyunda Türkiyeyi zor durumda bırakmayı amaçladığı operasyonun aslında Türkiye’nin bölgedeki gücünü azaltmak olduğu daha iyi anlaşılıyor. Bir amerikan projesi olan bu terör örgütü o zamanda başarılı olamadı, şimdide başarılı olamayacak. Tabi bunun için kuklayla değil, kuklayı oynatanla mücadele etmek lazım ki şuanda Afrin’de yaptığımızda tam olarak bu. Allah Devletimize milletimize zeval vermesin, her daim muzaffer kılsın.

Nazlı ılıcaka tazminat davası açıldı 18.01.2014

Hakkında Hakim Mustafa POLAT

Öz geçmiş; Erzurum'da doğdum. İlkokulu Erzurum Şeker İlkokulu'nda, Ortaokulu Erzurum Sabancı Ortaokulu'nda, Liseyi ise Erzurum Merkez İmam Hatip Lisesi'nde Üniversite'yi ise uygulanan katsayı zulmü nedeniyle Kıbrıs'ın Doğu Akdeniz Üniversitesi'nde tamamladım. Üniversite eğitiminden sonra Erzurum Barosu'na kayıtlı olarak avukatlık yaptım. İdari Yargı Hakimlik Sınavı'na kazanarak Hakimlik stajına başladım. İki yazılı, iki mülakat sınavından sonra HSYK tarafından mesleğe kabul edildim. Şuan halen Kastamonu İdare Mahkemesinde hakimlik yapmakta olup, Kastamonu Üniversitesi Siyaset ve Kamu Yönetimi Bölümünde yüksek lisans eğitimimi ''Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması'' teziyle başarıyla bitirmiş bulunmaktayım. Ayrıca Ceza hukuku alanında yazılmış 100'e yakın makalem bulunmaktadır. Biyografi: www.mustafapolat.com.tr

Göz at

24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanı seçim sonuçları ve Milletvekili seçim sonuçları

24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanı seçim sonuçları ve Milletvekili seçim sonuçları

24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanı seçim sonuçları ve Milletvekili seçim sonuçları        24 Haziran …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!