Türkiye Suriyeye Girdi
Türkiye Suriyeye Girdi

Türkiye Suriyeye Girdi

Türkiye Suriyeye Girdi

        Türkiye Suriyeye Girdi:

Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.

        Türk Ordusu; Artan terör eylemleri nedeniyle, Türkiye’nin güvenliğini sağlamak amacıyla ”Fırat Kalkanı” operasyonu çerçevesinde sabah saatlerinde Celabrus’a girerek 12 saat gibi kısa bir sürede bölgede barışı sağladı.

Celabrus ele geçirildi.

        Türk Özel Kuvvetler Komutalığınında katıldığı operasyonda Özgür Suriye Ordusu eşliğinde Celabrus ele geçirildi.

Pyd kaçtı.

        Bilindiği üzere anlaşmalı olarak ışidin boşalttığı yerleri dolduran pyd militanları Türk Ordusunun bölgeye girmesiyle birlikte bölgeyi tamamen boşalttı.

Kürdistan planları suya düştü.

        Türk Ordusunun bölgede kontrolü sağlamasıyla birlikte Avrupa’da ve dünyanın diğer yerlerinde ışid, pkk ve pyd gibi unsurların saldırılarının azalması bekleniyor. Aynı zamanda Fırat kalkanı operasyonuyla Büyük Ortadoğu Projesi kapsamında Amerika ‘nın İsrail ‘in güvenliğini sağlamak için oluşturmaya çalıştırdığı suni Pyd-Pkk Devleti hedefide suya düşmüş oldu.

Konu ile ilgili olarak aşağıdaki habere de göz atabilirsiniz.

Suriyede Savaş…

Hakkında Mustafa POLAT

Öz geçmiş; Erzurum'da doğdum. İlkokulu Erzurum Şeker İlkokulu'nda, Ortaokulu Erzurum Sabancı Ortaokulu'nda, Liseyi ise Erzurum Merkez İmam Hatip Lisesi'nde Üniversite'yi ise uygulanan katsayı zulmü nedeniyle Kıbrıs'ın Doğu Akdeniz Üniversitesi'nde tamamladım. Üniversite eğitiminden sonra Erzurum Barosu'na kayıtlı olarak avukatlık yaptım. Kastamonu Üniversitesi Siyaset ve Kamu Yönetimi Bölümünde yüksek lisans eğitimimi ''Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması'' teziyle başarıyla bitirmiş bulunmaktayım. Ayrıca Ceza hukuku alanında yazılmış 100'e yakın makalem bulunmaktadır. Evliyim. Biyografi: www.mustafapolat.com.tr

Göz at

Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis Cezası Alan Mehmet Altan Tahliye Edildi.

Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis Cezası Alan Mehmet Altan Tahliye Edildi.

Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis Cezası Alan Mehmet Altan Tahliye Edildi.        Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.