Ana Sayfa » Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Sitemizde yayımlanan içerikler DMCA ( Dijital Binyıl Telif Hakkı Servisleri Ltd. Şti.) tarafından telif hakkı kapsamında yayımlayan kişi adına korunmaktadır. Bu nedenle sitemizdeki hiçbir materyal, sesli veya görüntülü yazı veya paylaşım başka herhangi bir platformda paylaşılamaz, kopyalanamaz, kısmen veya tamamen değiştirilerek dahi olsa yayımlanamaz. Ancak makaleler bölümündeki yazılar kaynak url gösterilmek şartıyla yayımlanabilir. Aksi şekilde davrananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sitemizde yayımlanan yazılar hakkında değiştirme, düzeltme (yazım veya imla hatalarını) veya yayımdan kaldırma (yasalara aykırı veya siyasi içerikli) hakkı saklıdır.

Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal bildirim ve şikayetlerle ilgili olarak ”Forumlar”daki ”Site yöneticileriyle İletişim” bölümünden yada; [email protected] adresinden iletişime geçilmesi halinde ilgili mevzuat çerçevesinde en kısa sürede hukuk.net yönetimince gereği yerine getirilecek ve geri bildirimde bulunulan iletişim adresine dönüş sağlanacaktır. Ayrıca bildirimler için bu sayfanın altındaki yorum bölümününü de kullanabilirsiniz.

Hukuk.net Copyright © 2002-2019 tüm hakları saklıdır.+HN +AA +DHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.